Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Передсвятковий захід 

28 грудня 2018 року, напередодні 2019 року і Різдвяних свят, відбулися урочисті збори працівників комунального некомерційного підприємства (КНП) «Лисецька центральна районна лікарня».

Кінець року – це вдалий час для підведення підсумків та визначення нових пріоритетів. Саме в такому форматі була побудована доповідь головного лікаря Тараса Скоропада.

«Серед найголовніших складових доброго імені нашого закладу потрібно відзначити кваліфікований колектив працівників, які надають широкий спектр медичних послуг, адже нічого не робиться без людей, а також взаєморозуміння та консолідацію адміністрації медичного закладу і районної ради та представників депутатського корпусу» – акцентував, в зверненні до колег по роботі, головний лікар Тарас Скоропад.

В доповіді далі наголошувалося на тому, що в 2018 році вдалося об′єднати видатки з бюджетів різних рівнів для КНП «Лисецька ЦРЛ» на покращення матеріально-технічної бази, зокрема, придбання сучасного рентгенодіагностичного комплексу та на проведення реконструкції і ремонту приміщень третього поверху головного корпусу, пологового, неврологічного, хірургічного і терапевтичного відділень.

У Новий, 2019 рік, ми входимо в статусі комунального некомерційного підприємства, з ширшими правами і можливостями.

Звертаючись з привітанням до присутніх медичних працівників, головний лікар КНП «Лисецька ЦРЛ» сказав: – «Нехай забудуться старі образи, відкривши дорогу для нової дружби і любові, а улюблена робота принесе задоволення, нові знання і звершення. Бажаю, щоб у Новому році ми й далі працювали єдиною командою. Вірю, що наступний, 2019 рік, принесе нам впевненість у наших силах та єдність у діях!».

Завідувач

інформаційно-аналітичного відділу

КНП “Лисецька ЦРЛ”

Микола Семенів

31.12.2018р