Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Monthly Archives: Лютий 2019

Підведення підсумків роботи в умовах трансформації медичної системи

1 лютого 2019 року, на базі комунального некомерційного підприємства «Лисецька центральна районна лікарня», відбулась підсумкова медична рада, за результатами роботи закладів охорони здоров′я у 2018 році.

На засідання медичної ради були запрошені члени медичної ради, керівники структурних підрозділів, завідувачі сільських лікарських амбулаторій сімейної медицини та сімейні лікарі.

Розпочалось засідання з приємних урочистостей від адміністрації та профспілкового комітету лікарні:

головний лікар Тарас Скоропад вручив, завідувачу поліклінічного відділення КНП «Лисецька ЦРЛ», лікарю-хірургу Роману Кіндратіву, відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції»,

а також привітав колег по роботі з Днем народження, в яких цей день випадає на перше число лютого.

Далі, приступаючи до розгляду основного питання порядку денного, головний лікар Тарас Скоропад підкреслив, що на даний момент в державі проводиться низка реформ. Окрім процесів децентралізації, зміни відбуваються паралельно і в медицині. Жителі повинні отримати максимальну вигоду від проведення медичної реформи. А це можливо лише за умови партнерських відносин органів місцевого самоврядування та виконавчої влади району. «Відомо, що будь які зміни – це складний і тривалий процес. У держави є певні правила в цьому плані. І ми повинні працювати в рамках цих правил» – зауважив головний лікар Тарас Скоропад.

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Вадим Палій проінформував учасників засідання про  роботу КНП «Лисецька ЦРЛ» та його структурних підрозділів протягом минулого року. Крім того, в доповіді, було акцентовано на реформуванні медичних закладів, покращенні організації медичного обслуговування, створенні механізмів раціонального використання фінансових, кадрових  та матеріально-технічних ресурсів.

На завершення засідання медичної ради, звертаючись до присутніх,  головний лікар  Тарас Скоропад подякував медикам за їхню роботу, наголосивши, що за останній рік відбулися зміни в сторону покращення матеріально-технічної бази, придбання лікувально-діагностичної апаратури та оснащення медичних закладів КНП «Лисецька ЦРЛ». 2019 рік стане найбільш пріоритетним щодо впровадження реформування вторинного рівня надання медичної допомоги та змін у діяльності лікувально-профілактичних закладів, спрямованих на підготовку до роботи в умовах госпітальних округів.

За підсумками медичної ради прийнято відповідне рішення. Роботу закладів охорони здоров′я КНП «Лисецька ЦРЛ» визнано задовільною. Були визначені також пріоритетні напрямки діяльності медичних закладів на найближчу перспективу. Серед основних – сприяння проведенню реформування системи охорони здоров′я, вдосконалення первинної ланки медичної допомоги, зміцнення її матеріально-технічної бази.

Завідувач

інформаційно-аналітичного відділу

КНП “Лисецька ЦРЛ”

Микола Семенів

04.02.2019р.