Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Хірургічне

hirg_1Грушецький Микола Миколайович в 1985 році закінчив Івано-Франківський медичний інститут по спеціальності “Лікувальна справа” і субординатуру по хірургії. З 1985 по 1986 рік проходив інтернатуру по хірургії на базі 2 міської лікарні м. Житомира. По закінченні інтернатури був направлений в ЦРЛ м. Радомишль Радомишльського району Житомирської області, де працював на посаді лікаря-хірурга з 1 серпня 1986 року по 10 серпня 1989 року. З 1 вересня 1989 року був зарахований клінічним ординатором на кафедру загальної хірургії Івано-Франківського медичного інституту. 1 вересня 1991 року відрахований в зв’язку із закінченням ординатури. З 3.09.1991 р. працює в Лисецькій ЦРЛ на посаді ургентного лікаря-хірурга. 19.11.2002 р. переведений на посаду завідуючого хірургічним відділенням
Володіє технікою оперативних втручань на органах черевної порожнини та на магістральних судинах нижніх кінцівок
Має 20 друкованих робіт та 6 раціоналізаторських пропозицій.
Користується авторитетом серед співробітників Лисецької ЦРЛ та хворих, до яких ставиться уважно. Виконує обов’язки районного хірурга Тисменицького району. Постійно підвищує свій професійний рівень. Приймає участь в переривистих курсах хірургів та засіданнях асоціації хірургів Івано-Франківської області ім. Верхратського.
hirg_2
В Лисецькій ЦРЛ розгорнуте хірургічне відділення на 45 ліжок: 20 хірургічних, 15 травматологічних, 10 урологічних.
У відділенні працюють 13 лікарів.
Грушецький Микола Миколайович – завідуючий хірургічним відділенням, хірург вищої кваліфікаційної категорії.
Скоропад Тарас Ярославович – головний лікар лікарні, хірург вищої кваліфікаційної категорії.
Іванів Богдан Миколайович – хірург для надання невідкладної допомоги, хірург першої кваліфікаційної категорії.
Кіндратів Роман Богданович – хірург для надання невідкладної допомоги, хірург першої кваліфікаційної категорії.
Лаб’як Іван Романович – хірург для надання невідкладної допомоги, кандидат медичних наук, хірург другої кваліфікаційної категорії.
Заборський Юрій Орестович – хірург для надання невідкладної допомоги, хірург другої кваліфікаційної категорії.
Морицан Павло Миронович – травматолог другої кваліфікаційної категорії.
Скоропад Назар Тарасович – уролог.
hirg_3
В хірургічному відділенні Лисецької ЦРЛ надається планова допомога хірургічним хворим, пацієнтам із травмами та захворюваннями опорно-рухового апарату, та урологічним хворим. Також цілодобово надається невідкладна допомога цим категоріям хрорих.
У відділенні виконуються як планові, так і ургентні оперативні втручання на органах черевної порожнини (в тому числі і із застосуванням лапароскопічних технологій). Проводяться операції при варикозному розширенні вен, хірургічних ускладненнях цукрового діабету. Проводиться консервативне лікування хворих із захворюваннями периферичних артерій.
Травматологами проводяться оперативні втручання при переломах довгих трубчатих кісток, в тому числі із застосуванням апаратів зовнішньої фіксації.
Урологми відділення проводяться оперативні втручання на передміхуровій залозі, в тому числі і транс уретральна резекція передміхурової залози, операції при варикозному розширенні вен сім’яного канатика, в тому числі і із застосуванням лапароскопічних технологій, операції при травмах органів сечостатевої системи.
У відділення є палата для учасників визвольних змагань.


займы онлайн на карту без проверок без отказа https://eurocredit.ru/zaimy/na-kartu-bez-proverok-ki/