Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Терапевтичне

terp_3Терапевтичне відділення розгорнуте на 52 ліжка. Розташоване на 1 поверсі 3-х поверхового корпусу.

Матеріальна база відділення задовільна. Функціонує 10 палат для хворих, із них 1 палата для інвалідів війни, яка оснащена холодильником, телевізором, функціональними ліжками, персональним туалетом.
Умови праці та умови перебування хворих задовільні. Щорічно проводиться поточний ремонт відділення.
terp_2Кваліфікація персоналу
Сабан М.С.- лікар-ординатор – вища кваліфікаційна категорія, стаж роботи – 34 роки.
Стецько Н.М. – лікар-ординатор – без кваліфікаційної категорії, стаж роботи – 2 роки.
Старша медсестра – вища кваліфікаційна категорія.
Палатна медсестри: 3 медсестри – вища категорія, 1 медсестра – І категорія, 6 медсестер – без категорії – це молоді медсестри після закінчення училищ. Всі вони володіють методикою зняття ЕКГ, надання першої невідкладної допомоги при ургентних станах, особливо небезпечних інфекціях.
У відділення направляються хворі на захворювання внутрішніх органів, за показаннями особи, яким потрібні спеціальні методи обстеження та лікування в умовах стаціонару, а також хворі, лікування яких в амбулаторних умовах не дає ефекту. За направленням військкомату, МСЕК і відділів соціальної допомоги у відділі обстежуються певні категорії пацієнтів (допризовники, особи, що оформляються в будинки-інтернати, претенденти на групу інвалідності, тощо.)

У відділенні проводиться ЕКГ – контроль, моніторування артеріального тиску та серцевих ритмів, фармакологічні проби. Відділення оснащене двома небулайзерами для проведення інгаляційного лікування хворих з легеневою патологією.