Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Акушерсько-гінекологічне відділення

     Семенчук Віталій Васильович  після закінчення інтернатури в 2003 році розпочав свою трудову діяльність на посаді акушер-гінеколога. В 2014 році була присвоєна Вища кваліфікаційна категорія. З 2015 року – завідувач акушерсько-гінекологічного відділення Лисецької ЦРЛ.  Володіє різними методиками оперативних втручань.

У відділені розгорнуто 20 гінекологічних, 10 пологових і 5 ліжок патології вагітних та свій окремий операційний блок. Колектив представлений із 6-ти акушер-гінекологів, 4-х неонатологів, 5-ти акушерок, 5-ти дитячих мед. сестер, 5-ти гінекологічних мед.сестер, 1-ї старшої мед. сестри, 13-ти молодшого мед. персоналу.

Відділення оснащене сучасною дихальною та реанімаційною апаратурою. Централізоване кисневе забезпечення в палатах інтенсивної терапії. В дитячій палаті сучасний дихальний апарат для новонароджених. В пологовому відділі 1-о і 2-х містні палати сумісного перебування матері та дитини. В 70% випадків ведуться партнерські пологи.

Кваліфікаційна категорія лікарів акушер-гінекологів від вищої до ІІ-гої.

1. Лучків Н. В. – стаж роботи – 10 років, ІІ-га категорія, районний акушер-гінеколог.

2. Стефанюк В. Ф. – стаж роботи – 36 років, вища категорія.

3. Брикайло Н. Б. – стаж роботи – 24 роки, І-ша категорія.

4. Дубецький І. Л. – стаж роботи – 26 роки, І-ша категорія.

5. Раховський І. І. – стаж роботи – 28 років, І-ша категорія.

6. Величкович І. С. – стаж роботи – 20 років, І-ша категорія.

7. Струк О. М. – стаж роботи -12 років, ІІ-га категорія.

8. Януш І.Б. – стаж роботи – 8 років.

Лікарі-неонатологи:

9. Василик В. П. – І-ша категорія.

10. Лаб’як І. Г. – стаж роботи – 8 років.

11. Ковальчук Г. М. – стаж роботи – 6 років.

12. Галюк О. Й. – стаж роботи – 8 років.

Щороку в пологовому відділені народжується більше 300 дітей. В середньому проводиться 120-130 великих акушерських і гінекологічних операцій, 300-350 малих операцій.
Пологове відділення розраховане на 10 післяпологових ліжок і 5 ліжок патології вагітних. У відділенні функціонують два пологових зали для проведення партнерських пологів. Наявна апаратура для спостереження за плодом, для первинної реанімації та виходжування новонароджених. Функціонує неонатологічний пост. Всі лікарі акушер-гінекологи, які працюють в пологовому залі сертифіковані з реанімації новонароджених.
У пологовому відділенні створені умови для сумісного перебування матері та дитини. Відділення працює по програмі “Лікарня доброзичлива до дитини”.